קורונה הנחיות לטסים ולחוזרים מחו"ל

הנחיות ליוצאים/נכנסים לארץ והתנהלות בעקבות (19-COVID (Coronavirus

לנכנסים לישראל - החל מיום ראשון 9.10.2022 אין עוד צורך למלא טופס כניסה לישראל.

לפני היציאה מישראל

 1. אין צורך למלא טופס יציאה מישראל

 2. יש לברר את מדיניות הגבולות במדינת היעד, ומדיניות חברת התעופה או חברת הספנות:
  לפני היציאה לחו"ל באחריותך לברר מה מדיניות הגבולות והדרישות של מדינת היעד בנוגע לכניסת אזרחים זרים:

 3. בדיקות קורונה לפני יציאה מישראל:
  אם לפי המדיניות של מדינת היעד, של חברת התעופה או של חברת הספנות, צריך לעשות בדיקת PCR או בדיקת אנטיגן מוסדית לפני היציאה מישראל – אפשר לתאם בדיקת קורונה באחד מבתי החולים המבצעים בדיקות קורונה פרטיות , או במקומות אחרים המורשים לבצע בדיקות למטרת יציאה מהארץ.
  יש לשים לב שמסמך התוצאה הוא באנגלית, ושמופיעים בו שמך המלא באנגלית, כפי שכתוב בדרכון, ומספר הדרכון.

 4. אם אומתת לקורונה וטרם החלמת לפי הנוהל בישראל – אין לעלות על טיסה או הפלגה. אם זה עתה החלמת, כדאי לבדוק את מדיניות מדינת היעד בנוגע לנוהל ההחלמה הנהוג בה, ולוודא שמותר לך להיכנס אליה

למידע נוסף על הגבלות הקורונה בעולם

שימו לב !!

 • חשוב לזכור, שרוב מדינות העולם כלל לא מקבלות תיירים שלא חוסנו או החלימו, ויש לבדוק זאת טרם הזמנת טיסה/ יציאה מהארץ בהתאם להנחיות המשתנות מעת לעת במדינת היעד.
 • עליכם לוודא מהן הנחיות ודרישות משרד הבריאות המעודכנות והנוגעות לכם   באתר משרד הבריאות, נוסע שלא יעמוד בהנחיות או שלא יציג אחד מהאישורים הנדרשים לא יוכל להתקבל לטיסה או לא תורשה כניסתו למדינת היעד
 • מדיניות התעופה כפופה להנחיות הרשויות במדינות המוצא והיעד והולידייפיינדר אינו צד או שותפה להן. הנחיות הטיסה תלויות במשתנים רבים כגון אזרחות, חיסונים, בדיקות ועוד והן שונות מנוסע לנוסע. אנו ממליצים לבדוק היטב טרם ההזמנה את ההנחיות הספציפיות והתאמתן למזמין.
 • אנו ממליצים לרכוש ביטוח מתאים לנסיעה בתקופה זו .
 • במידה והטיסה מתבטלת ע"י חברת התעופה תהיו זכאים להחזר או לשובר בכפוף למדיניות חברת התעופה. ההחזר יועבר אליכם אחרי שיתקבל מחברת התעופה.
 • חברות תעופה עשויות להציע הקפאת כרטיס (לשינוי טיסה במועדים אחרים) במצבים בהם הטיסה מתקיימת אך הנחיית הרשויות מונעות אפשרות טיסה. יתכן כי השינוי יחויב תשלום עבור הפרשי מחיר במחלקות ההזמנה (ממחירון הכרטיס המקורי ומעלה) בהתאם למדיניות חברת התעופה.
 • יודגש כי ביטולים, שינויים,החזרים, הקפאת הכרטיס לשימוש עתידי ותמחור מחדש יהיו בכפוף למדיניות ולתעריפי חברת התעופה ובתוספת דמי טיפול שינויים וביטולים כמפורט בתנאים הכלליים.
 • אנו ממליצים לערוך ביטוח נסיעות מתאים לצרכיכם כולל סעיף ביטול נסיעה מסיבות רפואיות.