בואו נכיר קצת
בואו נכיר קצת

holidayfinder הדרך החדשה להזמין חופשה

בואו לבנות את פיד החופשות שמתאים לכם

אנחנו כאן כדי להפוך את תהליך הזמנת החופשה שלכם לסופר פשוט ומהנה!

להזמין חופשה יכול להיות מורכב. אתם צריכים להחליט על יעד, לחפש טיסה ומלון, לעשות התאמות לתקציב ולקרוא את כל האותיות הקטנות כדי להיות בטוחים שלא פספסתם כלום.

אנחנו כאן כדי לעשות את החיים הרבה יותר פשוטים. holidayfinder היא מערכת שפותחה כדי להפוך את תהליך הזמנת החופשה שלכם לפשוט, קל ומהנה.

הפלטפורמה שלנו כל כך נוחה ופשוטה לשימוש שברגע שתכירו אותה לא תרצו להזמין חופשה בשום מקום אחר. איך אנחנו עושים את זה? בזכות מערכת שהיא המתקדמת ביותר בעולם, שמשתדרגת כל הזמן כדי לייצר עבורכם את הפיד הטוב ביותר לחופשה הבאה שלכם.

המטרה שלנו היא שכל אחת ואחד יוכלו למצוא את החופשה המושלמת בכמה צעדים פשוטים, ולא פחות חשוב - שתגלו יעדים חדשים שלא חשבתם לנסוע אליהם בכלל. כאלה אנחנו, אוהבים להפתיע.

יותר מ-100

יעדים

28 מיליון

הצעות בזמן אמת

2M+

מבקרים בשנה

200K+

שעות חיפוש שנחסכו בשנה

אנחנו איתכם, לשירותכם ובשבילכם. כל הזמן

כשאתם מזמינים חופשה עם holidayfinder אתם זוכים למקסימום שקט נפשי. את ההזמנה אמנם מבצעים אונליין, אבל אנחנו איתכם כל הזמן. הצוות שלנו כאן כדי לעזור בכל נושא, דרך האתר או בוואטסאפ (בעברית כמובן), מרגע ההזמנה ועד שתחזרו מהחופשה.

כתבו עלינו

holidayfinder®

holidayfinder היא חלק מקבוצת התיירות Move שפועלת ברחבי העולם ופעילה בישראל החל משנת .2015 ועד היום מעל חצי מיליון נוסעים הזמינו באמצעות הפלטפורמה

Move היא חברת הייטק גלובלית בתחום התיירות המובילה תיירות דיגיטלית חדשנית בעולם.הפועלת בישראל, גרמניה, צרפת, יוון ופורטוגל
תשכחו מכל מה שידעתם על הזמנת חופשה

בואו לבנות את פיד החופשות שמתאים לכם

שנתחיל?